Views Atom (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Node
gu: નોડ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: RDF
gu: આરડીએફ
