Views Atom (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Summary
he: תקציר

en: Views
he: היבטים

en: URL
he: כתובת URL

en: Updated
he: עודכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Author Name
he: שם המחבר/ת

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית
