Views Atom (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Summary
hr: Sažetak

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Displays the fields with an optional template.
hr: Prikažuje polja s proizvoljnim predloškom.
