Views Atom (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Summary
hu: Összegzés

en: Views
hu: Nézetek

en: URL
hu: Webcím

en: Updated
hu: Frissítve

en: Node
hu: Tartalom

en: Published
hu: Közzétéve

en: Author Name
hu: Szerző neve

en: Displays the fields with an optional template.
hu: Megjeleníti a mezőket egy tetszőleges sablonnal.
