Views Atom (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Author Name
hy: Հեղինակի անուն
