Views Atom (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Summary
ja: 概要

en: Views
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Node
ja: ノード

en: Published
ja: 掲載

en: Author Name
ja: 著者名

en: Displays the fields with an optional template.
ja: 任意のテンプレートでフィールドを表示します。
