Views Atom (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
