Views Atom (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ
