Views Atom (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Summary
ku: کورتە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Node
ku: گرێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە
