Views Atom (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Views
lt: Vaizdai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Node
lt: Mazgas

en: Published
lt: Paskelbtas
