Views Atom (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
