Views Atom (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Views
nl: Overzichten

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.
