Views Atom (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Summary
ps: لنډیز

en: Views
ps: ليدنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Published
ps: خپاره شوي
