Views Atom (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Summary
ro: Sumar

en: Views
ro: Vizualizări

en: Updated
ro: Actualizat

en: Node
ro: Nod

en: Published
ro: Publicat

en: Author Name
ro: Numele autorului

en: Displays the fields with an optional template.
ro: Afișează câmpurile cu un șablon opțional.
