Views Atom (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Node
sk: Uzol

en: Published
sk: Zverejnené

en: Displays the fields with an optional template.
sk: Zobrazí polia s voliteľnou šablónou.
