Views Atom (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Summary
sl: Povzetek

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Published
sl: Objavljeno
