Views Atom (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Views
sv: Vyer

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Node
sv: Nod

en: Published
sv: Publicerad

en: Author Name
sv: Författarnamn

en: Displays the fields with an optional template.
sv: Visar fältet med en valfri mall.
