Views Atom (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது
