Views Atom (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان
