Views Atom (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Summary
az: Xülasə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Node
az: Material

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Author Name
az: Müəllif Adı

en: Displays the fields with an optional template.
az: Sahələri əlavə şablonla göstərir.
