Views Atom (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Displays the fields with an optional template.
bo: གནས་ཁོངས་ལ་གདམ་ཆོག་པའི་དཔེ་གཞི་ཞིག་མངོན་པ།
