Views Atom (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Summary
cs: Souhrn

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Node
cs: Uzly

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Author Name
cs: Jméno autora
