Views Atom (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Summary
da: Resumé

en: Updated
da: Opdateret

en: Node
da: Indholdselement

en: Published
da: Udgivet

en: Author Name
da: Forfatternavn

en: Displays the fields with an optional template.
da: Viser felterne med en valgfri skabelon.
