Views Atom (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Summary
el: Περίληψη

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Published
el: Δημοσιευμένο
