Views Atom (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Views
et: Vaated

en: Updated
et: Uuendatud

en: Node
et: Postitus

en: Published
et: Avaldatud

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.
