Views Atom (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Summary
fa: خلاصه

en: Views
fa: نماها

en: URL
fa: نشانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Node
fa: محتوا

en: Published
fa: منتشر شده

en: Displays the fields with an optional template.
fa: نمایش دادن فیلدها با قالب بندی دلخواه

en: Select the view and display that is responsible for generating the feed for this node. Only Feed displays are available.
fa: کدام نما و سبک نمایش مسٔول ایجاد خوراک برای این مطلب است. فقط سبک های نمایش خوراک در دسترس هستند.

en: Select the view and display that is responsible for generating the feed for these nodes. Only Feed displays are available.
fa: کدام نما و سبک نمایش مسٔول ایجاد خوراک برای این مطالب است. فقط سبک های نمایش خوراک در دسترس هستند.
