Views Atom (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Views
fi: Näkymät

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Published
fi: Julkaistu

en: Author Name
fi: Tekijän nimi

en: Displays the fields with an optional template.
fi: Näyttää kentät valinnallisella templatella.
