Views Atom (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Summary
hi: सारांश

en: Views
hi: द्रश्य

en: URL
hi: यूआरएल

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Node
hi: नोड

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Author Name
hi: लेखक का नाम
