Views Atom (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Summary
id: Ringkasan

en: Views
id: View

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Author Name
id: Nama Penulis

en: Displays the fields with an optional template.
id: Tampilkan data dengan sebuah template opsional.
