Views Atom (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Summary
is: Samantekt

en: Views
is: Gagnasýn

en: URL
is: vefslóð

en: Updated
is: Uppfært

en: Node
is: Nóða

en: Published
is: Birt
