Views Atom (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Summary
it: Sommario

en: Views
it: Viste

en: Updated
it: Aggiornato

en: Node
it: Nodo

en: Published
it: Pubblicato

en: Author Name
it: Nome dell'autore

en: Displays the fields with an optional template.
it: Visualizza i campi con un template opzionale.
