Views Atom (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Views
jv: View

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Published
jv: Dipacak
