Views Atom (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Views
lv: Skati

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Node
lv: Mezgls

en: Published
lv: Publicēts

en: Author Name
lv: Autora vārds

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.
