Views Atom (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Views
mr: याद्या

en: Updated
mr: सुधारित

en: Node
mr: शाखा

en: Published
mr: प्रकाशित
