Views Atom (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: URL
ne: यूआरएल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Published
ne: प्रकाशित
