Views Atom (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Summary
oc: Resumit

en: Views
oc: Vistas

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Node
oc: Nosèl

en: Published
oc: Publicat

en: Author Name
oc: Nom de l'autor

en: Displays the fields with an optional template.
oc: Aficha los camps amb un template facultatiu.
