Views Atom (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Views
pl: Widoki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Node
pl: Węzeł

en: Published
pl: Opublikowane

en: Author Name
pl: Nazwa Autora

en: Displays the fields with an optional template.
pl: Wyświetl pola w opcjonalnym szablonie.
