Views Atom (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Summary
pt: Resumo

en: Views
pt: Visualizações

en: Updated
pt: Atualizado

en: Node
pt: Nó

en: Published
pt: Publicado

en: Author Name
pt: Nome do autor

en: Displays the fields with an optional template.
pt: Exibir os campos com um modelo opcional.
