Views Atom (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Summary
ru: Сводка

en: Views
ru: Представление

en: Updated
ru: Обновлено

en: Node
ru: Материал

en: Published
ru: Опубликовано

en: Author Name
ru: Имя автора

en: Displays the fields with an optional template.
ru: Отображает поля с дополнительным шаблоном.

en: Author URL
ru: URL автора
