Views Atom (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Summary
tr: Özet

en: Views
tr: Görünümler

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Node
tr: Düğüm

en: Published
tr: Yayında

en: Author Name
tr: Yazar Adı

en: You need at least one field before you can configure your field settings
tr: Alan ayarlarını yapılandırabilmeniz için en azından bir alana ihtiyacınız var.

en: Displays the fields with an optional template.
tr: Seçime bağlı şablonları olan alanları gösterir.
