Views Atom (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Summary
uk: Резюме

en: Views
uk: Види

en: URL
uk: URL-адреса

en: Updated
uk: Оновлено

en: Node
uk: Матеріал

en: Published
uk: Опубліковано

en: Author Name
uk: Ім'я автора

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображення поля за необов'язковим шаблоном.

en: Feed Description
uk: Опис джерела

en: Field usage
uk: Використання поля

en: Author URL
uk: URL автора (Author URL)
