Views Atom (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Views
ur: ویوز

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Node
ur: نوڈ

en: Published
ur: شائع شدہ
