Views attach (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين
