Views attach (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Profile
bg: Профил
