Views attach (6.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Category
bn: বিভাগ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Profile
bn: প্রোফাইল
