Views attach (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Node content
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ནང་དོན
