Views attach (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Default
hr: Zadano

en: Profile
hr: Profil
