Views attach (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Profile
it: Profilo

en: Node content
it: Contenuto

en: Default argument
it: Parametro predefinito
