Views attach (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Profile
jv: Profil
