Views attach (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Default
kk: Стандартты

en: Profile
kk: Профиль
